baza firm, katalog firm, panorama firm

firmacja

Gdzie?

Wielkość tekstu

Wielkość tekstu 12px Wielkość tekstu 14px Wielkość tekstu 16px
Reklama


W seriwsie firmacja.pl możliwych jest kilka podstawowych opcji reklamy. Obok płatnych pakietów Premium o rozszerzonych funkcjonalnościach udostępniamy możliwość dodatkowej promocji produktu, firmy lub wydarzenia za pomocą graficznych banerów reklamowych.


Cechy charakteryzujące skuteczny banner to:

  • Przyciągający oko, oryginalny wygląd, wyróżniający się z całej strony
  • Treść zwięzła, zmuszająca oglądającego do interakcji - zawierająca pytania i celne, ale krótkie stwierdzenia, nakazujące Internaucie natychmiastowe podjęcie określonych działań.
  • Brak zbędnych informacji.
  • Jeśli banner jest animowany to długość animacji powinna być niewielka, żeby widz się nią nie znudził i nie przestał oglądać przed końcem. 
  • Czas ściągania bannera nie może być długi, najlepiej by reklama była nie większa niż ok. 20 kB.

Wytyczne dla reklam graficznych:
Banery i billboardy w formacie flash nie mogą zawierać dźwięków ani odwołań zewnętrznych (np. ściągać elementów animacji z serwera klienta). Kod Actionscript nie może zapisywać, zmieniać lub odczytywać cookie. Adres docelowy nie może być dłuższy niż 200 znaków. Banery i billboardy powinny być zapisane w wersji Macromedia Flash 6.0 lub wcześniejszej. Animacja może mieć maksymalną prędkość 25 fps. Sugerowana prędkość wynosi 12 fps (klatek na sekundę).
Plik SWF nie może być zabezpieczony przed debugowaniem.
Niedozwolona jest implementacja mechanizmów śledzących interakcję użytkownika.
Kreacja nie może powodować błędów na stronie – niepoprawnego wyświetlania serwisu, jak też pojawiania się ostrzeżeń o błędach.

W kreacji musi być stworzona warstwa aktywna (button). Musi to być warstwa znajdująca się na wierzchu i musi być na niej zdefiniowana taka akcja:

on(release)

{

getURL(clickTag, "_blank")

}
Wszystkie bannery przyjmujemy w formacie swf z maksymalną wielkością do 20 kB.

Jeżeli nie masz gotowego banneru przygotujemy go dla Ciebie.

  Billboard główny: wymiary 645x245 px

  Banner mały 2: wymiary 290x75 px

  Banner mały 3: wymiary 290x75 px 

  Banner mały 4: wymiary 290x75 px


Boksy sponsorowane są dodatkową opcją promocji firmy w serwisie. Wyświetlane według określonych słów kluczowych (branż) firmy. Pojawiają się na wizytówkach firm nie posiadających wykupionego pakietu Premium. Jest to forma promocji, ustawiana indywidualnie przez klienta posiadającego dostęp do panelu zarządzania.


  Boksy sponsorowane


Wymiary logo: 70x52 px

Długość hasła reklamowego: 40 znakówPrzeglądaj branże

Rury Usługi pogrzebowe,Zakład Pogrzebowy diagnostyka samochodowa, Parkiety, Schody Napełnianie i czyszczenie układów klimatyzacji producent uszczelek Regeneracja siłowników - pompy Zakłady opiekuńcze Maszyny do szycia - produkcja Meble, Sklep Meblowy Usługi Transportowe krajowe i międzynarodowe, Busy psycholog, pracownia psychologiczna klub tenisowy Chłodnictwo - urządzenia - serwis skup złomu, sprzedaż ekogroszku Eventy, Imprezy integracyjne Części do Aut Japońskich usługi fotograficzne diagnostyka sprzętu satelitarnego Wózki widłowe, podnośniki, transportery Centrum Rehabilitacji profesjonalne usługi fotograficzne Instalacje Sanitarno-Grzewcze Obsługa w zakresie BHP, szkolenia Hotele pracownicze audyty stron www Technika Sanitarna Producent lamp i abażurów Instytuty i ośrodki naukowe ubezpieczenia mieszkań i domów Dom pogrzebowy wyroby drzewne oświetlenie terenu PRZEMYSL ARTYKUŁY ELEKTROTECHNICZNE chemia domowa remonty dachów, Elektromechanika samochodowa, materiały opałowe, usługi transportowe produkcja i wynajem kontenerów

Firmacja.pl

Kontakt Reklama Regulamin

Panel klientów

Rejestracja
katalog firm, baza firm, panorama firm