baza firm, katalog firm, panorama firm

firmacja

Gdzie?

Wielkość tekstu

Wielkość tekstu 12px Wielkość tekstu 14px Wielkość tekstu 16px
Reklama


W seriwsie firmacja.pl możliwych jest kilka podstawowych opcji reklamy. Obok płatnych pakietów Premium o rozszerzonych funkcjonalnościach udostępniamy możliwość dodatkowej promocji produktu, firmy lub wydarzenia za pomocą graficznych banerów reklamowych.


Cechy charakteryzujące skuteczny banner to:

  • Przyciągający oko, oryginalny wygląd, wyróżniający się z całej strony
  • Treść zwięzła, zmuszająca oglądającego do interakcji - zawierająca pytania i celne, ale krótkie stwierdzenia, nakazujące Internaucie natychmiastowe podjęcie określonych działań.
  • Brak zbędnych informacji.
  • Jeśli banner jest animowany to długość animacji powinna być niewielka, żeby widz się nią nie znudził i nie przestał oglądać przed końcem. 
  • Czas ściągania bannera nie może być długi, najlepiej by reklama była nie większa niż ok. 20 kB.

Wytyczne dla reklam graficznych:
Banery i billboardy w formacie flash nie mogą zawierać dźwięków ani odwołań zewnętrznych (np. ściągać elementów animacji z serwera klienta). Kod Actionscript nie może zapisywać, zmieniać lub odczytywać cookie. Adres docelowy nie może być dłuższy niż 200 znaków. Banery i billboardy powinny być zapisane w wersji Macromedia Flash 6.0 lub wcześniejszej. Animacja może mieć maksymalną prędkość 25 fps. Sugerowana prędkość wynosi 12 fps (klatek na sekundę).
Plik SWF nie może być zabezpieczony przed debugowaniem.
Niedozwolona jest implementacja mechanizmów śledzących interakcję użytkownika.
Kreacja nie może powodować błędów na stronie – niepoprawnego wyświetlania serwisu, jak też pojawiania się ostrzeżeń o błędach.

W kreacji musi być stworzona warstwa aktywna (button). Musi to być warstwa znajdująca się na wierzchu i musi być na niej zdefiniowana taka akcja:

on(release)

{

getURL(clickTag, "_blank")

}
Wszystkie bannery przyjmujemy w formacie swf z maksymalną wielkością do 20 kB.

Jeżeli nie masz gotowego banneru przygotujemy go dla Ciebie.

  Billboard główny: wymiary 645x245 px

  Banner mały 2: wymiary 290x75 px

  Banner mały 3: wymiary 290x75 px 

  Banner mały 4: wymiary 290x75 px


Boksy sponsorowane są dodatkową opcją promocji firmy w serwisie. Wyświetlane według określonych słów kluczowych (branż) firmy. Pojawiają się na wizytówkach firm nie posiadających wykupionego pakietu Premium. Jest to forma promocji, ustawiana indywidualnie przez klienta posiadającego dostęp do panelu zarządzania.


  Boksy sponsorowane


Wymiary logo: 70x52 px

Długość hasła reklamowego: 40 znakówPrzeglądaj branże

Rzecznicy patentowi montaż serwis sprzedaż pośrednictwo i doradztwo odwierty, grzejniki, montaż, Projekty dla przemysłu spożywczego, chem Części samochodowe, Recykling Usługi Transportowe, Transport, Moda męska, Odzież, Garnitury, Przeróbki Krawieckie Budowlane usługi - sanitarne instalacje Karnisze Modernizacja, utrzymanie, remont dróg Obozy serwis opon wulkanizacja wyważanie tłumi Odzież robocza i ochronna, artykuły bhp audiobooki, książki audio Kamieniarstwo, ogrodzenia i elewacje z kamienia Kancelaria Radcy Prawnego, Radca Prawny akustyka Graficzne agencje Maszyny do pisania i liczenia - sprzedaż, naprawa Audyt Księgowość Płace Serwis z ogłoszeniami motoryzacyjnymi Pokaz pirotechniczny Usługi Remontowo-Wykończeniowe Renowacja elewacji i fasad. Mrożonki - produkcja, sprzedaż ghmIDbJcshettK Telefony zleceniowe TP S.A. Sklep z suplementami TRANSPORT CIEZAROWY Ogrody - projektowanie ogrodów Solaria Odlewnia żeliwa Komis instrumentów i akcesoriów muzycznych Lekarze - patomorfolodzy Druk - sitodruk Finansowanie inwestycji Spożywcze artykuły - prod./ hurt wydruk i oprawa Panele, podłogi, parkiety, deski, tarasy

Firmacja.pl

Kontakt Reklama Regulamin

Panel klientów

Rejestracja
katalog firm, baza firm, panorama firm