baza firm, katalog firm, panorama firm

firmacja

Gdzie?

Wielkość tekstu

Wielkość tekstu 12px Wielkość tekstu 14px Wielkość tekstu 16px
Najczęściej zadawane pytaniaJak wyszukiwać firmy w serwisie firmacja.pl?
Aby wyszukać informacje o firmach lub innych instytucjach wpisz w pole Szukam: nazwę firmy lub jej branżę (podczas wpisywania zostanie wyświetlona lista istniejących w serwisie słów kluczowych). Wynikiem wyszukiwania będą wszystkie firmy znajdujące się w serwisie firmacja.pl spełniające powyższe kryteria, posortowane w zależności od posiadanego pakietu.

Podając dodatkowo w polu Gdzie? np. nazwę miejscowości, w wynikach wyszukiwania otrzymasz firmy, których obszarem działalności jest powiat do którego należy podana miejscowość oraz firmy mające siedzibę w tej miejscowości.

Jak wyszukiwać produkty/usługi w serwisie firmacja.pl?
Aby wyszukać w serwisie firmacja.pl informacji o firmach posiadających w swojej ofercie określone produkty lub wykonujących dane usługi, wybierz nad polem Szukam małą zakładkę Produkty/Usługi i podaj nazwę poszukiwanego przez Ciebie produktu lub usługi. Wynikiem wyszukiwania będą wszystkie firmy znajdujące się w serwisie firmacja.pl spełniające powyższe kryteria, posortowane w zależności od posiadanego pakietu.

Podając dodatkowo w polu Gdzie? np. nazwę miejscowości, w wynikach wyszukiwania otrzymasz firmy, których obszarem działalności jest powiat do którego należy podana miejscowość oraz firmy mające siedzibę w tej miejscowości.

Jak dodać moją firmę do katalogu firmacja.pl?

Jeżeli Państwa firmy nie ma jeszcze w serwisie firmacja.pl, to możecie Państwo ją bezpłatnie dodać do bazy wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Jak zaktualizować dane mojej firmy?
Jeżeli chcą Państwo uzyskać dostęp do podanych w serwisie informacji lub ich aktualizowanie, prosimy o zalogowanie się do Panelu Zarządzania lub rejestrację, jeżeli nie posiadacie konta.

Czy mogę dodać do katalogu firmacja.pl dane osoby prywatnej?
Katalog firmacja.pl jest przeznaczony tylko i wyłączne do przechowywania informacji o podmiotach gospodarczych, wszelkiego rodzaju punktach usługowych i handlowych, placówek oświatowych, służby zdrowia, urzędów, stowarzyszeń i innych tym podobnych. Dlatego jeżeli zauważyliście Państwo informacje prywatnej osoby lub niezgodne z regulaminem prosimy o zgłoszenie nam tego faktu, za pomocą odpowiedniego przycisku ze strony, na której znaleźliście błędne informacje.

Jak poznać rozszerzoną ofertę serwisu firmacja.pl?
Aby poznać naszą pełną ofertę prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego, po wypełnieniu którego skontaktuje się z Państwem nasz konsultant, który przedstawi szczegóły. Podstawowe informacje na temat pakietów dostępnych w naszej ofercie znajduje się na stronie www.firmacja.pl/porownanie_pakietow.html

Zobacz też

Przeglądaj branże

Stomatolog,Dentysta,Protetyka,Chirurg maszyny szwalnicze cięcie laserem, gięcie blach Cięcie i oklejanie Telekomunikacyjny sprzęt i podzespoły kursy językowe, szkolenia Certyfikacja i kontrola jakości Tłumacze Lekarze, przychodnie, kosmetyki naturalne, mydła, mydlarnia, hurtownia hydrauliczna E-Shop Produkcja drzwi z tworzyw sztucznych Doradztwo, Finanse,Ubezpieczenia nauka jazdy konnej sprzedaż szkła SZWALNIA ,KONFEKCJA HOTELOWA I RESTAURACYJNA Handel -Farby,Płytki,Okna,Zaprawy,Tynki transport-usługi Pośrednictwo Ubezpieczeniowo-Finansowe Systemy telekomunikacyjne, alarmowe Szpitale - publiczne Elewacje kamienne Producent pomp ciepła, pompa ciepła, tech.grzewcza Hale, pawilony - produkcja, sprzedaż, wynajem RUSZTOWANIA-WYNAJEM, MONTAŻ, SPRZEDAŻ Grafika, Tworzenie stron internetowych Środki techniczne, tworzywa sztuczne systemy dociepleniowe Szkolenia i wyjazdy integracyjne producent witraży Dystrybutor odzieży roboczejart. BHP usługi finansowe, finanse Kursy językowe, Edukacja multimedia Informacja kolejowa Dekoracja i architektura wnętrz - akcesoria Cięcie, Wiercenie w Betonie Badanie obuocznego widzenia TAPICERKA SAMOCHODOWA,MEBLE RESTAURACYJNE

Firmacja.pl

Kontakt Reklama Regulamin

Panel klientów

Rejestracja
katalog firm, baza firm, panorama firm