baza firm, katalog firm, panorama firm

firmacja

Gdzie?

Wielkość tekstu

Wielkość tekstu 12px Wielkość tekstu 14px Wielkość tekstu 16px
Najczęściej zadawane pytaniaJak wyszukiwać firmy w serwisie firmacja.pl?
Aby wyszukać informacje o firmach lub innych instytucjach wpisz w pole Szukam: nazwę firmy lub jej branżę (podczas wpisywania zostanie wyświetlona lista istniejących w serwisie słów kluczowych). Wynikiem wyszukiwania będą wszystkie firmy znajdujące się w serwisie firmacja.pl spełniające powyższe kryteria, posortowane w zależności od posiadanego pakietu.

Podając dodatkowo w polu Gdzie? np. nazwę miejscowości, w wynikach wyszukiwania otrzymasz firmy, których obszarem działalności jest powiat do którego należy podana miejscowość oraz firmy mające siedzibę w tej miejscowości.

Jak wyszukiwać produkty/usługi w serwisie firmacja.pl?
Aby wyszukać w serwisie firmacja.pl informacji o firmach posiadających w swojej ofercie określone produkty lub wykonujących dane usługi, wybierz nad polem Szukam małą zakładkę Produkty/Usługi i podaj nazwę poszukiwanego przez Ciebie produktu lub usługi. Wynikiem wyszukiwania będą wszystkie firmy znajdujące się w serwisie firmacja.pl spełniające powyższe kryteria, posortowane w zależności od posiadanego pakietu.

Podając dodatkowo w polu Gdzie? np. nazwę miejscowości, w wynikach wyszukiwania otrzymasz firmy, których obszarem działalności jest powiat do którego należy podana miejscowość oraz firmy mające siedzibę w tej miejscowości.

Jak dodać moją firmę do katalogu firmacja.pl?

Jeżeli Państwa firmy nie ma jeszcze w serwisie firmacja.pl, to możecie Państwo ją bezpłatnie dodać do bazy wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Jak zaktualizować dane mojej firmy?
Jeżeli chcą Państwo uzyskać dostęp do podanych w serwisie informacji lub ich aktualizowanie, prosimy o zalogowanie się do Panelu Zarządzania lub rejestrację, jeżeli nie posiadacie konta.

Czy mogę dodać do katalogu firmacja.pl dane osoby prywatnej?
Katalog firmacja.pl jest przeznaczony tylko i wyłączne do przechowywania informacji o podmiotach gospodarczych, wszelkiego rodzaju punktach usługowych i handlowych, placówek oświatowych, służby zdrowia, urzędów, stowarzyszeń i innych tym podobnych. Dlatego jeżeli zauważyliście Państwo informacje prywatnej osoby lub niezgodne z regulaminem prosimy o zgłoszenie nam tego faktu, za pomocą odpowiedniego przycisku ze strony, na której znaleźliście błędne informacje.

Jak poznać rozszerzoną ofertę serwisu firmacja.pl?
Aby poznać naszą pełną ofertę prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego, po wypełnieniu którego skontaktuje się z Państwem nasz konsultant, który przedstawi szczegóły. Podstawowe informacje na temat pakietów dostępnych w naszej ofercie znajduje się na stronie www.firmacja.pl/porownanie_pakietow.html

Zobacz też

Przeglądaj branże

Usługi sprzętowo-transportowe Malowanie szpachlowanie Kosmetyka, laseroterapia, med.estetyczna Rośliny wodne.oczka wodne klima komplex, kompleks, klimakompleks Producent odzieży turystycznej Lekarz, Żylaki, Owrzodzenia, Hemoroidy, Zakrzepica, Chirurgia Sportowy i turystyczny sprzęt - wypożyczalnie Części Sam., Sprzedaż Hurtowa i Detal Koszule Lekarze - choroby zakaźne Drób - zakłady drobiarskie, Legato szkolenia, kursy, edukacja Dystrybucja - usługi Club, Klub, Kluby, Imprezy,Restauracja,Platinum Farby, lakiery, emalie - hurt Wypożyczalnia samochodów dostawczych i lawet Biura projektowe,adaptacja, inwentaryzacja,nadzór artykuły rolne IT Elewacje wycinka i pielęgnacja drzew Producent Mierników lakieru Pośrednictwo Chiny Drób - hurt wynajem samochodów Ad astra, Cyrki i wesołe miasteczka Dystrybucja wędlin, Wędliny Usługi budowlane, kamieniarstwo Hotel, hotelarstwo, noclegi, restauracja Meble na zamówienie noclegi, wyżywienie Pensjonaty, Hotele, Hotel, Sklep odzieżowy, odzież Szkolenia, Kusty, Bhp, Ppoż urządzenia elektroniczne-wytwarzanie Wyposażenie warsztatów Wodociągi, kanalizacje Stowarzyszenie Elektryków, szkolenia, kursy

Firmacja.pl

Kontakt Reklama Regulamin

Panel klientów

Rejestracja
katalog firm, baza firm, panorama firm